Botswana Rahvusliku Strateegia Büroo delegatsiooni Eesti ja Tallinna koolitusvisiit

SA TAKK koostöös EV Välisministeeriumiga korraldas 8.-14. märts 2019.a Botswana Rahvusliku Strateegia Büroo (National Strategy Office) 13-liikmelise delegatsiooni Eesti ja Tallinna koolitusvisiidi.

Botswana delegatsiooni Eesti visiidi eesmärgiks oli tutvuda meie e-valitsemise ja e-teenuste arendamisega erinevatel valitsemistasanditel ning avalike teenuste teenindussaalide arendamisega seotud küsimustega.

Koolitusvisiidi käigus tutvustati Botswana külalistele Rahandusministeeriumis nn. „riigimajade“ projekti arengusuundi ning Riigikantseleis e-valitsemise arenguid Eestis ja Maksu-ja Tolliameti e-teenuste arendamisega seotud küsimusi. Kohtuti ka Välisministeeriumi, e-riigi Akadeemia, Tallinna Linnavalitsuse ja Nõmme Linnaosavalitsuse juhtide ja spetsialistidega. Huvipakkuvaks kogemuseks oli uuendatud e-Estonia showroomi külastus ja sealne kohtumine Eesti IKT-klastri esindajatega.

Tiheda koolitusprogrammi käigus leidsid Botswana külalised aega külastada ka Tallinna Vanalinna, Kadrioru parki ning muid Tallinna vaatamisväärsusi.

FOTOD 

MATERJALID